ESAL HOTEL

Zbuloni emocione të reja me pushime të paharrueshme të siguruara nga frymëzimi i ambienteve tona

Mirësevini në Faqen tonë Zyrtare të Hotelit

Hoteli është një ëndërr e te dashuruarve me dizajnin: I thjeshtë, i nënvlerësuar dhe me ndikim estetik.
Reth Nesh

Ne përqendrohemi në ofrimin e përvojës dhe shërbimit më të mirë për mysafirët tanë

Esal Hotel është një hotel i përbërë nga 60 dhoma të vendosura në qytetin e bukur të Durrësit.

Me një vendndodhje mjaft efikase për çdo vizitor vendas dhe të huaj, ku ju jep mundësinë të shijoni një zonë plazhi, hoteli ofron një strehim shumë modern të mobiluar së fundmi për t'ju përshtatur në stilin e arkitekturës luksoze.

Fokusi i të gjithë stafit tonë është të vëmë në dispozicion të mysafirëve të hotelit një shërbim të një standardi shumë të lartë dhe mbresëlënës.

 

Sherbimet Tona

Restoranti

Bari

24-Ore Recepsion

Plazhi Yne

Enjoy the warm days in our beach area with warm sunrays enriching your holiday

Vetëm 200 metra nga plazhi Esal Hotel ndodhet në Durrës, 1.7 km nga Shkëmbi i Kavajes. Ai siguron akomodim me një restorant, parkim privat falas, një bar dhe një zonë private plazhi.
Plazhi Durres

Dhomat Tona

Dhomat tona në hotel janë të gjitha të pajisura me ajër të kondicionuar me Led TV dhe Wi-Fi falas.

Dhome Dopio ose Tek

Me Ballkon

Dhome Treshe

Me Ballkon

Dhome Dopio

Pa Ballkon

GATI PER TE REZERVUAR PUSHIMET TUAJA

CMIME ME TE MIRA KUR REZERVONI DIREKT